LOGOWANIE
logo KPMG

KPMG

Doradztwo / Audyt

Kopcińskiego 62d

90-032, Łódź

tel: 42 232 77 00


https://generationkpmg.pl/

O Firmie

KPMG to międzynarodowa sieć firm doradczo-audytorskich. Od 1990 roku świadczymy na polskim rynku profesjonalne usługi z obszaru audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa biznesowego, transakcyjnego, księgowego oraz rachunkowego, a stowarzyszona z KPMG kancelaria KPMG Law, kompleksowe usługi prawne. Na co dzień łączymy również cyfrowy świat ze światem konsultingu, a eksperci w 13 zespołach IT/tech dostarczają różnorodnych rozwiązań technologicznych dla naszych klientów.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 265 000 pracowników w 143 krajach. W Polsce, w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku i Łodzi zatrudniamy łącznie ponad 2100 osób.

Studentom i absolwentom oferujemy programy rozwojowe: World of Audit, Tax’n’You, Global Mobility Intenship Services Program, Cyber H@ckademy, Robotic Academy oraz możliwość sprawdzenia się jako Ambsador KPMG na swojej uczelni. Przez cały rok prowadzimy również rekrutację na praktyki oraz poszukujemy kandydatów z doświadczeniem zawodowym. 

Lista Ofert

Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje oraz oferty praktyk i staży