LOGOWANIE
logo HAMMERMED II SP Z O.O. NIERUCHOMOŚCI” S.K

HAMMERMED II SP Z O.O. NIERUCHOMOŚCI” S.K

Nieruchomości

Kopcińskiego 69/71

90-032, Łódź

tel: 42 639 10 12


https://hammernieruchomosci.pl/

O Firmie

HAMMERMED Nieruchomości to firma z łódzkimi korzeniami. Dzięki naszym inwestycyjnym działaniom Łódź zyskuje nowoczesną i prestiżową przestrzeń biurową oraz mieszkalną. Na łódzkim rynku nieruchomości jesteśmy  od 2001 roku i do 2018 roku oddaliśmy blisko 15 000 m kw. powierzchni biurowej.

Z pasją i zaangażowaniem  przyczyniamy się do zwiększenia inwestycyjnej atrakcyjności Łodzi. Jako deweloper tworzymy nowe przestrzenie oraz rewitalizujemy historyczne łódzkie budynki.

Nasze działania łączą najwyższą jakość wykonania i wysoki standard wykończenia z wyjątkowym designem. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających najemców dzięki czemu bezpośrednio przyczyniamy się do rozwoju ich firm.

Warto podkreślić, że wszystkie budynki administrowane przez Firmę są jej własnością co daje gwarancję szczególnej dbałości o każdą nieruchomość oraz o najemców. W naszej ofercie oprócz wynajmu powierzchni biurowych mamy  zarówno działki inwestycyjne na sprzedaż jak i budynki mieszkalne przeznaczone na wynajem. 

Lista Ofert

Aktualnie brak aktywnych ofert :(

Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje oraz oferty praktyk i staży