LOGOWANIE

Lista Laureatów 2023

1
Firma Oferta Stażu Laureat Stażu
2
ABB Dział Testów - Program Praktyk Letnich 2023 Damian Jędrzejczyk
3
  Dział Testów - Program Praktyk Letnich 2023 Mateusz Kosmala
4
  Dział Inżynierii i Zarządzania Produktem - Program Praktyk Letnich 2023 Marcin Pompa
5
  Dział Jakości– Program Praktyk Letnich 2023 Piotr Lutz
6
  Dział Zarządzania Relacjami z Klientami i Zamówieniami - Program Praktyk Letnich 2023 Szymon Omieciński
7
  Dział Zarządzania Relacjami z Klientami i Zamówieniami - Program Praktyk Letnich 2023 Aneta Różańska
8
  Zespół Utrzymania Ruchu - Program Praktyk Letnich 2023 Norbert Gołygowski
9
Accenture   nie wybrano
10
Adaptive SAG   nie wybrano
11
Aflofarm Farmacja Polska Sp.z o.o.   nie wybrano
12
ArcusLink Tłumaczenia Specjalistyczne s.c. Asystent w Dziale Obsługi Projektów nie wybrano
13
ARISCO Sp. z o o Młodszy opiekun aplikacji Aleksandra Piasecka
14
Barry Callebaut Lodz QA - stażysta w tematach systemowych Hanna Poźniak
15
  Staż w Dziale Sprzedaży Zuzanna Leske
16
Barry Callebaut SSC Europe sp. z o. o. Staż w dziale finansów (O2C) Emilia Dudała
17
BFF Polska S.A. Credit Management Support Anastazja Kaczmarek
18
  Analiza Sprzedaży Aleksandra Baran
19
  Współpraca z Jednostkami Samorządu Terytorialnego Anna Stępień
20
Boat.Systems Sp. z o.o. Junior IT Systems Engineer Marcin Szymajda
21
    Marcin Mazur
22
BRITISH CENTRE Specjalista ds. marketingu Natalia Małecka
23
    Justyna Turska
24
    Karolina Juszczak
26
Business Support Solution S.A. Staż w obszarze rachunkowości w procesie
27
  Staż w obszarze kadr i płac w procesie
28
BZB Projekt Biuro Zarządzania w Budownictwie Staż wakacyjny-Architektura w procesie
29
  Staż wakacyjny-Projektowanie Konstrukcji w procesie
30
Centrum Inżynieryjne ZF w Łodzi Praktykant - w dziale software Mariusz Janyszek
31
  Praktykant - w dziale ADAS System Engineering Adrianna Wilk
32
  Praktykant - w dziale ADAS Validation - Data Analyst Alicja Szydłowska
33
Clariant Global Business Services (GBS) Shared Service Center Poland Staż w Dziale Zobowiązań Magdalena Tworek
34
    Marta Rochala
35
  Staż w Dziale Zakupów Dzianis Martsishko
36
    Ewelina Szembek
37
  Staż w Dziale Należności Julia Gajosek
38
    Paulina Pakuła
39
    Milena Jachimek
40
  Staż w Dziale Podatkowym Natalia Kanicka
41
Comarch S.A. Staż programistyczny Bartosz Zawadka
42
    Kamil Graczyk
43
    Rafał Strzałkowski
44
Commerzbank AG oddział w Polsce Automation Tester (Python & Selenium) Maksymilian Witczak
45
    Damian Czarniecki
46
  Software Tester Intern Damian Cieślewicz
47
  Fullstack Developer Intern Konrad Maciaszek
48
    Piotr Skonieczny
49
  Java Developer RMC Intern Jakub Rychlik
50
    Wiktoria Krzyżańska
51
  Business Expert Intern Jan Sarzała
52
    Natalia Owczarek
53
    Mark Saunders
54
    Oliwia Zielak
55
  Java Developer Intern Maciej Wójcik
56
    Jakub Gradzewicz
57
  Recruitment and Employer Branding Intern Nataliia Pavliuk
58
  DevOps BI Intern Maja Frydlewska
59
  Data Engineer DevOps Intern Mateusz Dybała
60
  Application Operation Intern Kacper Pietrzak
61
  Linux Administrator Intern Piotr Piekarz
62
Conduent Accounting Services Associate- Internship Wioleta Stępień
63
Contact Pharm Sp. z o.o. - S.K.A.   nie wybrano
64
Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. Praktyki w Dziale Automatyki Michał Brzozowski
65
  Praktyki w Dziale LEAN (Fabryka Kabla Światłowodowego) Filip Cichosz
66
  Praktyki w Dziale Utrzymania Ruchu (DUR) Bartosz Ruszczyk
67
  Praktyki w Dziale Utrzymania Ruchu (DUR) Marta Żurawska
68
  Praktyki w Dziale BHP Marta Przybylak
69
  Praktyki w Dziale Produkcji Karolina Wołczyńska
70
  Praktyki w Dziale R&D - Design Support Services Szymon Pięta
71
  Praktyki w Dziale Badań i Rozwoju - Rozwój Procesu Paulina Zborowska
72
  Praktyki w Dziale Środowiska Oskar Suchan
73
  Praktyki w Dziale R&D - Fiber Optic Hardware Marta Wodzińska
74
  Praktyki w Dziale R&D - Measurement Systems Development Hubert Dobrosielski
75
  Praktyki w Laboratorium Testów i Kwalifikacji Adam Bartosik
76
Craftware Junior Salesforce Developer (Płatny staż) Kamil Stańczyk
77
Emerson AFCP Poland Sp. z o.o. Praktykant/ka w dziale BHP i OŚ Łukasz Grzelak
78
  Praktykant/ka w Dziale Obsługi Klienta w firmie produkcyjnej Gabriela Ładna
79
  Praktykant/ka w dziale Poprawności Danych (Data Quality) Ada Redlicka
80
  Praktykant/ka w Dziale Utrzymania Ruchu Maciej Płachta
81
    Michał MIszczobrocki
82
  Praktykant/ka w dziale Ciągłego Doskonalenia i Lean Manufacturing Lidia Kochanowska
83
  Praktykant/ka w Dziale Finansowym (sekcja księgowości) Julia Trzeszczak
84
  Praktykant/ka w Dziale Finansowym (sekcja kontrolingu) Weronika Hetemi
85
  Praktykant/ka w Dziale Inżynierii Produkcji Juliusz Cyran
86
    Patryk Skwierczyński
87
  Praktykant/ka w Dziale Jakości Patryk Gajewski
88
    Patrycja Gierzkowska
89
  Praktykant/ka w Dziale Logistyki Anna Rokiel
90
  Praktykant/ka w Dziale Planowania Produkcji Jakub Tomasik
91
    Martyna Nowicka
92
  Praktykant/ka w Laboratorium Inżynieryjnym Juliusz Piotrowski
93
  Praktykant/ka w Dziale Projektowania i Rozwoju (R&D) Krystian Kozieł
94
  Praktykant/ka w dziale Sales & Operations Planning Antonina Olejnik
95
  Praktykant/ka w Dziale Technologicznym Jakub Morawski
96
  Praktykant/ka w Dziale Zakupów Produkcyjnych Oliwia Stępień
97
  Praktykant/ka w Dziale Zakupów Strategicznych Gabriela Rogala
98
  Praktykant/ka w Dziale IT (bazy danych) Wiktor Sumiński
99
    Anna Piaskowska
100
  Praktyki inżynierskie w biurze Kierownika Produkcji Wiktor Lhomme
101
    Magdalena Kabzińska
102
Fujitsu Technology Solutions Sp. z o. o. C# software engineering intern Michał Browarski
103
GEBERIT Staż Księgowość Geberit Service - Łódź Martyna Boryczka
104
  Staż Inżynieria Produkcji Geberit Ozorków Adrian Zając
105
goodylabs sp. z o.o. Junior Mobile Developer Wojciech Mokwiński
106
    Szymon Ruciński
107
  Junior UX/UI Designer Weronika Ługowska
108
  Junior Frontend Developer Filip Michalski
109
    Emil Olejnik
110
Grupa iTur.pl Sp. z o.o. Staż w portalu rezerwacyjnym Kinga Lewandowska
111
Grupa mediaM   nie wybrano
112
HAMMERMED II SP Z O.O. NIERUCHOMOŚCI” S.K   nie wybrano
113
HAMMERMED MEDICAL POLSKA SP. Z O.O. S.K.A. Asystent Biura w Firmie HAMMERMED Marta Matysiak
114
HAPAM Poland Sp. z o.o. Staż w Dziale Technicznym Adam Krajewski
115
  Staż w Dziale Mechanicznym Rafał Bartosiak
116
Hexagon | Intergraph Polska Sp. z o.o. Staż - Programista C++ (Innovation Hub team) w procesie
117
  Staż - Programista C++ (Leica Geosystems team)  
118
  Software Developer  
119
Hitachi Energy Poland Sp. z o.o. Program Praktyk Letnich 2023 - Inżynieria Procesu Tomasz Jachimek
120
  Program Praktyk Letnich 2023 - Konstruktor Mechanik Damian Okoński
121
  Program Praktyk Letnich 2023 - Test Developer Bartłomiej Włodarski
122
  Program Praktyk Letnich 2023 - Dział Sprzedaży Krajowej - Produkty Wysokiego Napięcia Zuzanna Wojna
123
  Program Praktyk Letnich 2023 - Software Development Adam Stefański
124
  Program Praktyk Letnich 2023 - HR – dział rekrutacji i EB Wiktoria Mroziak
125
HSV Polska Sp. z o.o. stażysta automatyk Kacper Ryfa
126
    Radosław Stasiak
127
    Jakub Wilczak
128
  technolog produkcji Angelika Soboń
129
  staż w dziale utrzymania ruchu Zuzanna Zawadzka
130
HTD Intern Developer Oskar Dybowski
131
Hydro Extrusion Poland Sp. z o. o. Staż wakacyjny - Dział BHP w procesie
132
  Staż wakacyjny - Dział HR w procesie
133
  Staż wakacyjny - Dział Kontroli Jakości Anna Tarnowska
134
  Staż wakacyjny - Dział Utrzymania Ruchu w procesie
135
IDEMIA Poland R&D QA/Tester Intern | IDEMIA Agnieszka Stasiak
136
    Mateusz Dregier
137
    Krzysztof Wilk
138
Immergas Polska   nie wybrano
139
Infosys Poland Sp. z o.o. Infosys Trainee! Barbara Lipniak
140
ING Bank Śląski Staż z Lwem w Obszarze Bankowości Detalicznej w Łodzi Maria Sasinowska
141
Intelligent Logistic Solutions Sp. z o.o. Stażysta w Dziale Wsparcia IT Kamil Radosławski
142
INTERsoft sp. z o.o. Asystent Działu Sprzedaży Filip Fajfer
143
Ispol-Projekt Islandzko-Polskie Biuro Projektów Energetyczych Staż w dziale projektowania stacji WN / konstruktorskim Michał Kępa
144
Vention DevOps Intern Szymon Wrzesiński
145
Jatech Arkadiusz Jach Staż w Dziale Technicznym Konrad Prygiel
146
    Michał Wieteska
147
Kamikaze Sp. z o.o.   nie wybrano
148
KPMG Praktyki – Ceny Transferowe w procesie
149
  Praktyki - kancelaria KPMG Law w procesie
150
  Praktyki - Tax Enterprise w procesie
151
  Praktyki - Postępowania podatkowe i sądowe w procesie
152
Lek S.A./Sandoz Staż w dziale operacyjnego zapewnienia jakości Mateusz Delida
153
  Staż w dziale planowania produkcji Artur Słodkiewicz
154
  Staż w dziale wsparcia produkcji Julia Szuflińska
155
  Staż w dziale projektów inwestycyjnych Karol Ostrowski
156
  Staż w dziale utrzymania ruchu Michał Grzegorczyk
157
    Maria Piekacz
158
Liki Junior Frontend Developer - Staż nie wybrano
159
MAWOS Sp. z o.o. Praktykant/Stażysta - Programista PLC / HMI / SCADA / DCS Filip Szczęka
160
  Praktykant/Stażysta - Projektant systemów sterujących i układów napędowych Szymon Słowikowski
161
MCKB S.A. Staż wakacyjny na budowie lub w dziale kosztorysowania Damian Cisowski
162
Mikomax Sp. z o.o. Praktyki w Dziale R&D Norbert Sobczak
163
  Praktyki w Dziale IT (programowanie) Maciej Strzelczyk
164
    Daria Glińska
165
Pelion S.A. Stażysta w Dziale Audytu Wewnętrznego Karina Owczarek
166
Philips Site Planning Intern Katarzyna Kubicz
167
  Order Fulfillment Intern Weronika Podgórna
168
  Purchase to Pay Intern Patrycja Grzywacz
169
  Order Fulfillment Intern Wiktoria Gocalińska
170
  Praktykant ds. obsługi klienta w zakresie sprzętu medycznego Anna Nazarewska
171
Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.   nie wybrano
172
PRINT LOGISTIC. SP. Z O.O. Grafik nadruków tkanin Anna Studzińska
173 Procter&Gamble Inżynierskie Płatne Praktyki Wakacyjne w fabryce P&G w Aleksandrowie Hubert Antczak
174

 

  Kamil Brzeziński
175
Prognity Staż - Programista .Net Natalia Hańczka
176
Qlos Sp. z o.o.   nie wybrano
177
Rossmann SDP sp. z o.o. Stażysta w Dziale BHP Mateusz Kadula
178
  Stażysta w Dziale Rewizji – Sekcja Wsparcia Administracyjnego Maria Jurak
179
  Stażysta w Dziale Logistyki - Sekcja Prognozowania i Planowania Jakub Majchrzak
180
  Stażysta w Dziale Logistyki - Biuro Logistyki Dominika Miazga
181
  Stażysta w Dziale Administracji - Sekcja Biuro w Dziale Technicznym Drogerie Ewelina Gzik
182
  Stażysta w Dziale Bezpieczeństwa - Logistyka Angelika Lisiecka
183
    Domnik Pietrzak
184
  Stażysta w Dziale Prawnym Karolina Krupińska
185
  Stażysta w Dziale Rewizji, Dział
Bezpieczeństwa Drogerie - Sekcja Współpracy z Organami Ścigania
Katarzyna Szmit
186
  Stażysta w Dziale Rzecznika Prasowego Kinga Stępień
187
  Stażysta w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Piotr Zubrycki
188
  Stażysta w Dziale Kadr i Płac Krzysztof Suski
189
  Stażysta w Dziale Inwestycji Sklepy - Sekcja Techniczna i Projektów Innowacyjnych Monika Szczęsna
190
  Stażysta w Dziale Logistyki - Dział Transportu Igor Wiśniewski
191
  Stażysta w Sekcji Projektowej Działu Inwestycji Patrycja Łukaszczyk
192
  Stażysta w Dziale Logistyki - Sekcja Zarządzania Zapasami w Sklepach Dominika Gabrysiak
193
  Stażysta w Dziale Logistyki - Sekcja Zarządzania Zapasami w Magazynie Hubert Kaźmierczak
194
  Stażysta w Dziale IT - Sekcja Rozwoju Systemów Sprzedaży w Drogerii i Komunikacji Edyta Maślak
195
Salve Medica Sp. z o. o. Sp. k. Staż w Dziale Badań Klinicznych Maria Kaniewiska
196
  Staż w Dziale Obsługi Pacjenta (Infolinia Medica) Aleksandra Gwizdoń
197
  Staż w Dziale Marketingu w procesie
198
  Staż w Centrum Medycznym Salve Medica Amelia Mazur
199
  Staż w Dziale Diagnostyki Obrazowej w procesie
200
  Staż w Dziale Logistyki (Mammobusy) Hubert Herudziński
201
  Staż w Dziale HR/Kadr i Płac w procesie
202
Scanfil Poland Sp z o.o. Stażysta w dziale Inżynierii Procesu Mateusz Gąsiorek
203
  Stażysta w dziale Inżynierii Produkcji Jan Świątek- Szokalski
204
  Stażysta w dziale Utrzymania Ruchu w procesie
205
Sempertrans Bełchatów sp. z o. o.   nie wybrano
206
Sii sp. z o.o. Letnia Akademia Talentów: developer .Net - staż w procesie
207
Student Depot Sp zoo Płatny staż w sieci prywatnych akademików Student Depot nie wybrano
208
SZOP24 sp. z o.o. Staż w dziale RnD nie wybrano
209
Tate & Lyle Global Shared Services Sp. z o. o. Intern in the accounting department Zuzanna Pawlik
210
    Wiktoria Bogusz
211
Transfer Multisort Elektronik sp. z o.o. Staż w Dziale Zakupów Wewnętrznych i Transportu Wiktoria Bąkała
212
  Staż w Dziale Robotyki Przemysłowej Paweł Domżalski
213
    Marcin Klimkiewicz
214
    Arkadiusz Taglewski
215
  Staż w Grupie Produktowej Półprzewodniki & Optoelektronika Mateusz Woźniak
216
  Staz w Dziale Produktu Aleksandra Stawieraj
217
  Staż - Junior Project Manager (biznes) Jan Szlebocki
218
  Staż - Junior Project Manager (logistyka- magazyn) Dominik Wojciechowski
219
    Natalia Kowalska
220
  Staż w Dziale Analityki Internetowej i Marketingu w Wyszukiwarkach Magdalena Górska
221
    Agnieszka Krzyczkowska
222
    Aleksandra Gradowska
223
  Staż w Dziale Compliance i Kontroli Wewnętrznej Wiktoria Kliszewska
224
    Julia Herka
225
    Jakub Przybyłek
226
  Staż w Dziale Zakupów Strategicznych Artur Traczyński
227
  Staż w Dziale Audytu Wewnętrznego Piotrek Szkudlarek
228
    Weronika Domagalska
229
  Staż w Dziale Programowania i Testów Marceli Jendrys
230
Transition Technologies PSC Fullstack - Internship Piotr Strachota
231
  Resource Planning - Internship Aneta Marczewska
232
Truvant Europe Sp. z o.o. Praktyki Dział Utrzymania Ruchu - Łódź Konrad Prygiel
233
  Praktyki Dział Zakupów - Stryków Wiktoria Raczkiewicz
234
  Praktyki Dział IT - Stryków Michał Mikołajczyk
235
UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI Stażystka/Stażysta Pracownia Immunopatologii i Genetyki Agnieszka Tokarczyk
236
  Stażystka/ Stażysta Centrum Informacyjno-Biblioteczne UM Nina Baryła
237
  Stażysta/ Stażystka w Dziale ds. Rekrutacji i Promocji Studiów,
Centrum ds. Organizacji i Obsługi
Studiów w Języku Angielskim
Weronika Jarząbkowska
238
  Stażystka/ Stażysta Dział Spraw Osobowych Wiktoria Banachowska
239
Veolia Energia Łódź S.A. Staż w Dziale Zarządzania Projektami Sebastian Pawlak
240
  Staż w Dziale Utrzymania Majątku Dystrybucyjnego Martyna Wiśniewska
241
  Staż w Dziale Efektywności Eksploatacji Michał Pisarski
242
  Staż w Dziale Inżynierii Dystrybucji Julia Dymowska
243
  Staż w Laboratorium badań i pomiarów Paulina Golis
244
    Aneta Malicka
Igor Gabrych
245
  Staż w Dziale Utrzymania Majątku Produkcyjnego Damian Gabrysiak
246
Vistex Poland - CEE Sp. z o.o. Quality Assurance Intern Andrzej Zieliński
247
  Quality Assurance Intern Damian Wojciechowski
248
  Kubernetes Developer Intern Piotr Żuchowski
249
  JavaScript Developer Junior/Intern Marcin Leszczyński
250
  JavaScript Developer Junior/Intern Jan Stasiak
251
  JavaScript Developer Junior/Intern Julita Włodarczyk
252
  JavaScript Developer Junior/Intern Sebastian Urbański
253
  JavaScript Developer Junior/Intern Tomasz Wójtowicz
254
ZIEHL-ABEGG Polska Sp. z o.o. Staż w dziale inżynierii produkcji w procesie

Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje oraz oferty praktyk i staży