Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

39

Zweryfikuj wprowadzone dane w ofercie. Jeśli są niepoprawne edytuj zgłoszenie. Jeśli wszystko jest ok kliknij zatwierdź

Amcor jest jedną z największych na świecie firm produkujących opakowania. Centrala firmy znajduje się w Melbourne w Australii. Amcor posiada 33 000 pracowników, ponad 300 fabryk w 43 krajach na 5-ciu kontynentach. W Polsce firma zatrudnia 800 pracowników w 4 zakładach, trzech znajdujących się w Łodzi i jednym w Złotowie (woj. Wielkopolskie). Jeden z łódzkich zakładów należy do grupy produktowej Tobacco, produkującej opakowania dla przemysłu tytoniowego, pozostałe do grupy Flexibles, zaopatrującej głównie branżę spożywczą w opakowania foliowe. W sumie w Polsce zatrudniamy ok. 800 pracowników. Naszymi klientami są globalne koncerny, a we własnej branży posiadamy opinię lidera innowacji i nowych technologii.

Strategia rozwoju firmy zakłada osiągnięcie pozycji jednego z trzech głównych udziałowców na wszystkich wybranych rynkach oraz jednego z pięciu wiodących światowych producentów opakowań, co ma uczynić z niej markę rozpoznawalną na całym świecie.

Misją firmy jest stworzenie stabilnej wartości dla akcjonariuszy Grupy, poprzez osiągnięcie wiodącej pozycji wśród producentów opakowań, nawiązanie znakomitych stosunków z klientami oraz stworzenie doskonałej jakości usług, a także zachęcanie i wynagradzanie pracowników za osiągnięcie najwyższego standardu pracy.

Główne wartości to: • Odpowiedzialność społeczna Budowanie strategii uwzględniającej interesy społeczne i ochronę środowiska. • Prawość Ludzie otwarci, bezpośredni i uczciwi, traktujący innych z szacunkiem. • Praca zespołowa Zaangażowanie w pracę zespołową, w celu dalszego doskonalenia naszej oferty. • Bezpieczeństwo Wykorzystanie naszych zasobów w celu stworzenia bezpiecznego miejsca pracy. • Innowacja Bezustanna modyfikacja stosowanych praktyk, komercyjne wykorzystanie nowoczesnych technologii, rozwaga oraz rozsądek w zarządzaniu ryzykiem.

Oferta pracodawcy

Praktykant/ka w Dziale BHP

Zobacz wszystkie
 • Dział firmy:

  BHP
 • Miejscowość:

  Łódź
 • Data rozpoczęcia:

  13.02.2017
 • Data zakończenia

  13.05.2017
 • Oferta wygasa:

  12.02.2017
 • Płatny:

  Tak

Oferujemy:


- Możliwość odbycia płatnych praktyk w międzynarodowym środowisku;
- Elastyczny czas pracy;
- Możliwość zapoznania się z zasadami funkcjonowania Działu BHP;
- Realne możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego;
- Możliwość realizacji samodzielnych zadań i projektów;
- Bardzo dobrą atmosferę w zespole;
- Referencje po odbyciu praktyk;

Zakres zadań:


- Prowadzenie rejestrów związanych z bhp;
- Aktualizacja aktów prawnych z BHP;
- Pomoc przy pomiarach środowiska pracy;
- Pomoc w aktualizacji dokumentacji systemowej OHSAS18001 i ISO14001;
- Sporządzanie i aktualizacja bazy środków ochrony indywidualnej;
- Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego;
- Pomoc w prowadzeniu szkoleń.

Wymagania

Umiejętności:

 • Umiejętność pracy pod preshą czasu

Staże

Zaloguj się aby aplikować.