LOGOWANIE
Staż w Dziale Zapobiegania Praniu Pieniędzy (AML)
Oferta ważna do: 2024-04-26

Sii Polska

Zatrudniając ponad 8000 specjalistów, Sii jest liderem usług IT i inżynierii w Polsce. Realizujemy projekty dla wiodących firm z Polski i z zagranicy. Wspieramy naszych Klientów w zakresie rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą IT, testów, usług service desk i inżynieryjnych.

Sii Polska powstała w 2006 roku i w ciągu kilku lat z małej jednoosobowej firmy przekształciła się w prężnie działające przedsiębiorstwo, realizujące projekty dla ponad dwustu klientów z całego świata. Świadczone przez Sii usługi dają naszym Klientom większą elastyczność, dzięki czemu mogą szybciej i efektywniej realizować swoje cele biznesowe.

Dbamy o to, aby satysfakcja naszych Klientów, a także pracowników była wyższa niż u konkurencji. Pozycję lidera na rynku IT w Polsce zawdzięczamy konsekwencji w realizacji naszej strategicznej misji, 5 jasnych celów i 14 kluczowych wartości, które odzwierciedlają ducha Sii i panującą w firmie atmosferę.

Sii Łódź

Pasja do technologii, międzynarodowe projekty, wspólne zainteresowania – tak w skrócie można opisać oddział Sii w Polsce Centralnej. Główne technologie wykorzystywane w projektach realizowanych przez łódzkich specjalistów to: Java, .NET, C/C++ i front-end. Nasze zespoły rozwijają również kompetencje z zakresu Quality Assurance, Salesforce, Business Intelligence oraz Big Data. Czas wolny spędzamy razem nie tylko podczas licznych wydarzeń integracyjnych – spotykamy się na treningach biegowych, mamy własną drużynę piłki nożnej i siatkówki oraz gramy w planszówki. Jesteśmy również organizatorem lokalnych meetupów i webinarów technologicznych.

Dołącz do nas!

Sprawdź aktualne oferty pracy:https://sii.pl/oferty-pracy/lodz/

Oferujemy:

Jesteś osobą z pasją do analizy danych i rozwiązywania problemów?

Mamy dla Ciebie ofertę stażu w obszarze AML/KYC na czas określony od czerwca do sierpnia lub od maja do grudnia. To idealna okazja dla młodych, ambitnych osób, aby zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe i dołączyć do projektu realizowanego dla międzynarodowej organizacji bankowej.

Aplikuj i rozpocznij swoją karierę w dziedzinie zapobiegania praniu pieniędzy i zwalczania finansowania terroryzmu!

Zakres zadań:
  • Współpraca z zespołem w celu dochodzenia i wykrywania potencjalnych działań związanych z praniem pieniędzy i finansowaniem terroryzmu
  • Analiza podejrzanych transakcji oraz prowadzenie dochodzeń w celu wykrycia nieprawidłowości
  • Weryfikacja dokumentów, ocena spójności i kompletności danych, wyjaśnianie rozbieżności
  • Obsługa alertów zgodnie z obowiązującymi procesami i międzynarodowymi regulacjami dotyczącymi AML & CTF
  • Wspieranie poprawy jakości i efektywności przypisanych procesów
Umiejętności:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: bankowość, ekonomia, finanse, prawo lub pokrewne)
  • Dyspozycyjność do pracy 40/h tyg. w okresie od czerwca do sierpnia 2024 lub od maja do grudnia 2024
  • Gotowość do pracy w systemie hybrydowym, min. 2 dni z biura
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Analityczne podejście oraz zdolność do rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w bankowości lub finansach
Języki
  • Angielski: Zaawansowany
Dokumenty potrzebne do aplikacji:

CV

Staże wakacyjne

Sii sp. z o.o.

  • PłatnaTak
  • Wynagrodzenie28.1 PLN Za godzinę
  • MiejscowośćŁódź
  • Rozpoczęcie pracy2024-05-01
  • Zakończenie pracy2024-12-30
  • Możliwość zatrudnienia na stałeNie
  • Liczba osób20
  • Tryb pracyPraca Hybrydowa
Kontakt :
  • www.sii.pl
  • Piotrkowska 157A
  • 90-440 Łódź
  • 882 659 624

Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje oraz oferty praktyk i staży